EtusivuJärjestelmäopasTietoa meistäToimittajille

Tietoa meistä osoitteessa businesswith.fi

Aloitimme BusinessWithin yksinkertaisella ja selkeällä idealla...

Haluamme helpottaa yrityksiä ostamaan oikeat järjestelmät liiketoimintaansa varten.

Tiedämme, miten vaikeaa järjestelmien ostaminen on nykyään. Olemme olleet sekä osto- että myyntipuolella ja kokeneet kaikki siihen liittyvät haasteet. BusinessWithin avulla haluamme luoda digitaalisen markkinapaikan, jossa yritykset voivat vertailla eri järjestelmävaihtoehtoja ja saada apua oikeaan valintaan. Tiedämme, että yrityksillä on erilaisia edellytyksiä tehdä hyvä järjestelmäostos, jonka avulla ne voivat myös kasvaa, ja otamme tämän huomioon sivustolla olevissa suosituksissa.

Etsitkö järjestelmiä?

Tee kuten 9000+ yritystä, anna algoritmiemme auttaa sinua oikean järjestelmän valinnassa.

Oletko järjestelmätoimittaja?

Lue lisää siitä, mitä teemme ja miten pääset listalle.

9000+

Yritystä on ohjattu oikean yrityksen luo

2800+

Markkinoilla olevat kartoitetut järjestelmät

3

Markkinaa
Ruotsi | Norja | Tanska

BusinessWithin takana oleva tiimi

Nicolas Zavala | BusinessWith

Nicolas Zavala | CEO

  • LinkedIn
  • nicolas.zavala@businesswith.se
  • +46 73-394 04 61
Christian Gidlund | BusinessWith

Christian Gidlund | CTO

  • LinkedIn
  • christian.gidlund@businesswith.se
  • +46 73-654 44 69
Martin Bäck | BusinessWith

Martin Bäck | CRO

  • LinkedIn
  • martin.back@businesswith.se
  • +46 72-002 30 01
Peder Müller | BusinessWith

Peder Müller | Head of Customer Success

  • LinkedIn
  • peder.muller@businesswith.se
  • +46 70-763 14 99
Paloma Fuentes | BusinessWith

Paloma Fuentes | Customer Success

  • LinkedIn
  • paloma.fuentes@businesswith.se
  • +46 70-371 87 88
Sandra Isaksson | BusinessWith

Sandra Isaksson | Customer Success

  • LinkedIn
  • sandra.isaksson@businesswith.se
  • +46 70-645 37 04

Jessie Andreasson | Sales

  • LinkedIn
  • jessie.andreasson@businesswith.com
  • +46 76-874 99 15
Joel Wretborn | BusinessWith

Joel Wretborn | Sales

  • LinkedIn
  • joel.wretborn@businesswith.com
  • +46 70-143 19 44
Abdalla Mohamed | BusinessWith

Abdalla Mohamed | CMO

  • LinkedIn
  • abdalla.mohamed@businesswith.com
Charlotte Brunmark | BusinessWith

Charlotte Brunmark | Copywriter

    Joseph Hajj | BusinessWith

    Joseph Hajj | Advisory Board